Také Vás čas od času bolí záda a nevíte, jak se posadit, aby se Vám ulevilo? Křeslo i sedačka jsou moc tvrdé a jejich tvar Vám v takových chvílích nevyhovuje? Nebo prostě jen sníte o měkoučkém posezení jako na obláčku? S tím vším vám pomohou sedací pytle https://www.beanbag.cz/. Sedací pytel se tvarem přizpůsobí přesně Vašemu tělu a potřebám. Náplň si upravíte jako ptáček v hnízdečku a Vaše záda konečně přestanou bolet, nic Vás nebude tlačit a vy budete cítit jen blaho a velkou úlevu. Sedací pytle mají všechny výhody, které si jen můžete přát.

Uvolněte se!

Jsou kvalitní a velmi odolné, potah je několikavrstvý, proto se při manipulaci jen tak nezničí, mohou jej využívat i Vaše děti a bez obav je můžete přenést třeba i na verandu. Jsou dobře čistitelné, stačí jen navlhčit hadřík, případně využít mýdlovou vodu a nečistoty jsou rázem pryč. Sedací pytle jsou k dostání ve všech velikostech a v různých tvarech, můžete je pořídit v dětské variantě, ale i verzi pro velké chlapy. Mohou být kruhové, oválné, ve tvaru obdélníku s oblými hranami, kapky, hrušky, kostky a pro děti i v podobě zvířátek. Barva či potisk je čistě na Vás, chcete zvolit jednobarevný, s decentním vzorem, výraznými potisky, pohádkovými či filmovými motivy nebo barevné dvojkombinaci, kterou můžete podle nálady měnit?

Lepší než pohovka

Všechno je možné. Sedací pytle jsou plněny polystyrenovými kuličkami, takže se dobře přizpůsobují Vašemu tělu, mají nízkou hmotnost a náplň můžete podle libosti přidávat či odebírat. Pokud se rozhodnete a sedací pytel si pořídíte, uvidíte, že si jej zamilujete. Stane se centrem Vaší domácnosti a budete na něj muset vytvořit pořadník. I když je počáteční cena kvalitního pytle trochu vyšší, není třeba litovat peněz. Vynahradí Vám je dlouholetá životnost pytle, pohodlí a úleva, kterou Vám poskytne. Sedací pytle jsou v současnosti velkým trendem a není co se divit. Vyzkoušejte a sami uvidíte.