Pamětníci si možná ještě vybaví závodní kantýny dávných minulých časů, kdy byla nabídka nejen velice omezená, ale také zde jídlo nebylo příliš lákavé. Firemní stravování v Praze vás přesvědčí, že může být tento prvek docela o něčem jiném. Žádná několikrát ohřívaná a unavená jídla, ale vše čerstvé a opravdu lákavé. Hotová jídla i minutková jídla jsou hluboce zmrazená a připravená na využití pro stravování firemní.

stravování

  • Nabídka je také velice široká a najde se tu pro každého něco.
  • Na své si přijdou milovníci klasické kuchyně i minutkových jídel.
  • Kromě teplých pokrmů jsou v nabídce také oblíbené obložené talíře.
  • A pokud chce zákazník něco lehkého, pak si může zvolit ovocný talíř.

Provozovna, která se zabývá moderním systémem firemního stravování, pracuje v bezobjednávkovém systému s možností hotovostní i bezhotovostní platby. Tím pádem je umožněno strávníkům využít kantýnu během celé výdejní doby. Netvoří se zbytečné fronty a výdej je plynulý. Navíc mají zaměstnanci dostatečný časový prostor pro klidnou a pohodovou konzumaci svého jídla.

Cateringové akce na klíč

Firemní stravování v Praze může nabídnout firmám a podnikům mnohem víc. V současné době je trendem pořádání různých cateringových akcí. Každý, kdo se tím někdy zabýval ví, jak je taková příprava náročná. V tomto případě stačí jen nastínit své představy a požadavky a pak už nechat vše na profesionálech. Cateringové akce se mohou týkat například oslavy narozenin, podnikových večírků či prezentací.

stravování pro firmy

  • Celý závodní stravovací systém je nastaven tak, aby vyhovoval maximálnímu počtu zaměstnanců.
  • O tom, že to skutečně funguje svědčí fakt, že v dlouhodobém průměru je využíváno firemní stravování až 92 % zaměstnanci, kteří pracují v objektu.

Závodní stravování vám zajistí spokojené zaměstnance a také úsporu času i finančních prostředků.