Pro spoustu akcí. Trochu toto prohlášení rozveďme dopodrobna:

Vyklidit byt

K vyklízení si můžete pozvat stěhovací či vyklízecí firmu, jsou to specialisté v oboru a mají své postupy, ovšem připravte se několikatisícovou hotovost. Vyklízení ovšem není práce natolik náročná, že byste ji nezvládli sami, až na některé výjimky velmi těžkých a objemných věcí, co se nedají rozebrat nebo zdemolovat, a těch nebývá mnoho. Pokud uvažujete o pronájmu dodávky, pouze byste měli dbát na to, aby vůz nebyl vaší vinou poškozen (i uvnitř).

přepravní dodávka

Přestěhovat byt

Stěhování se zdá být náročné, ale je to vždy jen o té správné organizaci. Jestliže na to máte dost času, nespěcháte, nestresujete se a v poklidu podnikáte krok za krokem počínaje balením věcí a konče zabydlováním v novém bytě, pak je samotné přemístění věcí hračka. S vozem z půjčovny dodávek v Praze 4 Rentcar service to nebude problém, dodávky mají k dispozici i tažná zařízení a je možné soupravu prodloužit o přívěs a přestěhování provést třeba na jeden zátah nebo jej omezit na pouhé dvě jízdy. A samozřejmě ten hlavní benefit jsou ušetřené peníze.

stěhování krabic

Nakoupit

Není nákup jako nákup. Pro zásoby potravin si pořizovat či půjčovat dodávku nemusíte, ale nastávají situace, kdy se může hodit. Kupříkladu stavebniny (minerální vata, sádrokarton, tvárnice Ytong, barvy, tmely, sanitární technika), koberce, nábytek, velké spotřebiče, zahradní technika, sazenice stromků, zemina, písek, mulčovací kůra atd. Pokud zrovna nemáte kouli za autem, dodávka poslouží namísto přívěsu.

Vyjet na dovolenou

Dodávku lze využít i pro cestování v rámci dovolené, což se může hodit lidem, kteří rádi organizují volný čas podle svého, a pohybují se v partě se shodnými preferencemi. Dodávka je ideální pro vodáky, kteří s ní mohou převážet lodě a bagáž, pro cykloturisty, horolezecké výpravy, sportovní soustředění nebo rodiny s dětmi.