Jako majitelé koupacích zařízení jistě dobře víte, že udržet vodu vhodnou ke koupání po celou letní sezónu není zrovna jednoduchý úkol. Pořád běháte kolem a síťkou vybíráte napadané listí a kousky trávy, ale k nečistotám, které už leží na dně, se nedostanete? Právě k tomuto účelu vám zajisté dokonale poslouží kvalitní a spolehlivé bazénové vysavače, kteří jsou přeborníky v odstraňování nečistot ze dna a také stěn. Záleží jen na Vás, pro který typ či model se rozhodnete. Pro majitele menších koupacích zařízení jsou určitě vhodnější ruční modely, které vodíte po dně za pomocí teleskopické tyče a pro majitele velkých koupání jsou jistotou poloautomatické či plně automatické vysavače, které už žádnou pomoc nepotřebují a projedou celý bazén naprosto sami.

skok do bazénu

Každopádně použití bazénových vysavačů ať už ručních či automatických není naprosto nic složitého. Stačí jen za pomocí hadic připojit přístroj k filtraci a zapnout ji. Pak už jen vidíte, jak se nečistoty nasávají do přístroje a ve filtraci se zachytí a už ven nevyjdou. Samozřejmě, že některé modely jsou vybaveny vlastní záchytnou síťkou a tak po vyčištění bazénu jen vysypete nečistoty ze síťky a je hotovo. Kromě těchto přístrojů Vám také nabízíme nejrůznější vhodné příslušenství k nim, jako jsou náhradní kartáče různých tvarů a velikostí, teleskopické tyče a samozřejmě hadice.

zábava ve vodě

Nezapomínejte ovšem, že údržba bazénové vody nevyžaduje pouze odstraňování mechanických nečistot, ale také je v prvé řadě nutné se postarat o neviditelné nečistoty v podobě bakterií a mikrobů. Je tedy důležité pravidelně do vody dodávat dostatečné množství chloru a pak sledovat kvalitu vody za pomocí testeru a srovnávat hodnoty PH vody. Dobré je také preventivně používat tak zvaný algicid proti řasám. V případě, že Váš bazén trápí i jiné problémy, porozhlédněte se po naší nabídce a jistě v ní najdete řešení pro každý možný nastalý problém, abyste si mohli svého koupání užívat bez starostí.