Zábradlí je neodlučitelný prvek u schodů a schody by se bez něho neobešli. Navíc slouží jako podpěrný bod a je tak nenahraditelnou součástí u schodiště. Díky zábradlí se starší lidé také mohou opřít a při vycházení schodů si odpočinout a nabrat další energii. Pokud přemýšlíte, že vyměníte stávající zábradlí za nové, tak si zvolte firmu, která se vyzná v zábradlích a umí je dělat. Mezi profesionály v oboru zábradlí se rozhodně řadí firma fa-havlíček, která už udělala stovky zábradlí.

zábradlí (3)

Interiérové zábradlí by mělo být středem pozornosti každého hosta, který do místnosti přijde. Mělo by kompletně doplňovat místnost a splynout s ostatním nábytkem v pokoji. Zábradlí se nejčastěji dělá kovové, skleněné, nebo ocelové. Také záleží na tom, zda si chcete nechat udělat šprušle, či zvolíte madla. Jestliže si zvolíte šprušle, tak si můžete vybrat z mnoha variant, které Vám firma vyrobí. Na výběr budete mít mnoho desítek šprušlí a bude jen na Vás, jaký vzor si vybere. Samozřejmostí také je, že si můžete šprušle nechat nalakovat nejrůznějšími odstíny a barvami. Tím podtrhnete krásu dřevo a půjdou vidět nádherné letokruhy.

zábradlí (4)

Velmi oblíbené je nyní celoskleněné zábradlí, které se hodí hlavně do kanceláří a do obchodních center. Ovšem jejich obliba je i v rodinných domech, které jsou nově postavené. Jejich péče spočívá pouze v tom, abyste sem tam očistili sklo od šmouh, které zanechávají prsty. Sklo, se dá také kombinovat se dřevem, nebo s kovem. Oblíbené je také kované zábradlí se dřevem. Kované zábradlí je totiž samo o sobě mistrovské dílo, a pokud ho kombinujete se dřevem, jde o unikátní kousek, který Vám budou přátelé a rodina závidět.

Jestliže tedy chcete zábradlí a nevíte, jakou firmu zvolit, tak vsaďte na firmu fa-havlíček. Zaručeně nebudete litovat a budete pyšní na to, že jste zvolili právě je.