Moderní materiál eko-kůže je příslibem potřebné jakosti flipových pouzder a stěží byste našli jiný, který by plnil požadované vlastnosti. Kdybychom jej vyrobili z koženky nebo z nějakého přírodního materiálu, neměl by tak dlouhou životnost a nezvládal by každodenní nápor uživatelů chytrých telefonů. Co eko-kůže dokáže a proč je dnes v předních pozicích technologie výroby nejen obalů na mobil Xiaomi https://www.modnimobil.cz/obaly-na-mobily-xiaomi-375 a jiných značek, ale také ve výrobě nábytku a bytových doplňků?

mobil na stole

Obal dýchá – to je u syntetických materiálů poměrně vzácná vlastnost, zde je to dáno stoprocentním polyuretanem na podkladu, zhotoveném z bavlny. Mimochodem koženka prodyšná není, díky příměsi z PVC. Prodyšnost je klíčová vlastnost právě u spotřební elektroniky kvůli eliminaci srážení vlhkosti na jejich povrchu, tím se zabrání poškození a zkratu, případně zkrácení životnosti lithium iontové baterie.

mobil v ruce

Telefon zapadne do gelového pouzdra uvnitř – převážná většina kvalitních knížkových pouzder je vybavena uvnitř gelovou vložkou, kam mobil přesně zapadne, a ihned je chráněn zezadu a ze stran. Stačí pak přiklopit přední stranu obalu na dotykový displej a máte zajištěnu dokonalou ochranu mobilu před hrubým zacházením, poškrábáním a prachem.

Pěkně vypadá – obaly zhotovené z eko-kůže napodobují pravou kůži, jejich povrch je navíc příjemný na dotek, nelepí se na prsty, neklouže a dílenské zpracování střihu, švů a výřezů je naprosto bezchybné. Je to výrobek s velmi příznivým poměrem ceny k poskytovanému „výkonu“.

Uděláte z něj stojánek – mobil se tímto způsobem udrží ve vodorovné poloze, což se hodí například při surfování na internetu, sledování filmů nebo mapového podkladu navigace.

Uvnitř jsou kapsy – do kapsiček uvnitř můžete vložit doklady, peníze, záznamový papírek s propiskou a tím ještě zvýšit užitnou hodnotu vašeho telefonu.