Vytvořit poutavé internetové stránky není dnes problematické. Dokonce můžete použít mnoho šablon, které vám ušetří čas. A pro ty, co velmi spěchají, existují už ke koupi celé systémy, které si naplníte vlastním zbožím. Od rozhodnutí, že se vydáte na dráhu soukromého podnikání uplyne jen pár dní a vy už máte hotový e-shop, který může čekat na své první zákazníky.

goolge

Když e-shop čeká
Udělalo vám velkou radost, že vše bylo rychle nachystáno a že máte hotovou kompletní internetovou prezentaci. Teď už jen počkat až začnou přicházet první objednávky. A tak čekáte týden a pak několik týdnů. Ale nelze stále jen čekat. Takový obchod vám žádné zajímavé zisky nepřinese. Je třeba věnovat se optimalizaci stránek pro vyhledávače. Víte jak na to? Jestli ne, nevadí. My to víme!

Podáme vám ruku
Projít úspěšně světem internetového marketingu není snadné. My vás bludištěm neznámých pojmů provedeme. Vybereme klíčová slova, provedeme SEO analýzu a upravíme obsah zveřejněný na vašich internetových stránkách tak, abyste byli ve vyhledávačích na vyšších pozicích.

analýza

Zůstaneme s vámi
Abyste si zajistili vysokou návštěvnost každý měsíc, je nutné neustále budovat systém zpětných odkazů a umísťovat na tematické weby PR články. Ty zajistí, že si na váš odkaz klikne velký počet nových zákazníků, kteří mohou provést první objednávky. Přilákání nových zákazníků je však pouze první z cílů zpětných odkazů. Tím důležitějším cílem je ukázat vyhledávači, že jste prověřeným zdrojem. A jak zareaguje vyhledávač v situaci, kdy objeví zdroj, který má relevantní klíčová slova a má vysokou návštěvnost? Automaticky bude takový zdroj posouvat na horní příčky při vyhledávaní. Pro tyto účely je nejvýhodnější svěřit nám kompletně správu vašich internetových stránek. My se vám postaráme o dostatek nových zákazníků i o vysokou návštěvnost do budoucna.