Milujete starý nábytek a jste šťastní, když může zdobit váš domov nebo chatu? Starožitné noční stolky rozzáří vaši ložnici a dýchnou na vás krásnou historickou atmosférou. Dříve se noční stolky vyráběli ručně z kvalitního masivního dřeva. Dnes je většina nábytku vyráběna sériovou výrobou a vydrží pouze pár let než se rozviklá nebo prohne. Svět pokladů oproti tomu vyrábí nebo repasuje starý nábytek přímo na míru a snaží se o dodržování původních postupů, které zajistí kvalitu a dlouhou životnost nábytku.

Starožitný noční stolek

Starožitné noční stolky se vyznačují krásným, kvalitním masivním dřevem, které může být pomalováno ručními kresbami. Může být ozdoben taky různými ornamenty vyrytými do dřeva. Úchytky, které slouží k otevírání skříňky nebo šuplíky, jsou často ozdobné. Stolečky, které nabízí Svět pokladů jsou vyráběny nebo repasovány ručně za použití tradičních technologií. Stolek je dodáván smontovaný, takže ho stačí umísit vedle postele. Na výběr jsou různé druhy nočních stolků. Podle toho, co se vám zrovna hodí do vašeho pokoje, si můžete vybrat různou šířku, výšku i barvu stolku. Ručně malovaná kresba už může být pouhou třešničkou na dortu. Díky vysoké řemeslné úrovni je zaručena dlouhá životnost a kvalita.

Starožitný noční stolek

Údržba takového nočního stolku není vůbec náročná, nemusíte mít tedy strach, že se stolek rychle zničí. Naopak vydrží dělat parádu velmi dlouhou dobu. Do nočního stolku díky velkému úložnému prostoru schováte spoustu věcí. Horní deska poslouží jako výborná odkládací plocha na knížku nebo brýle. Pokud se rozhodnete pro ložnici v historickém duchu, můžete noční stolky doplnit i o starožitnou postel a krásný peršan. V místnosti si pak budete připadat jako král nebo královna. Na rozdíl od moderně zařízených ložnic se vám ta, která bude zařízená ve starožitném nebo retro duchu, nikdy neokouká.