V dnešní době je prima, že si každý člověk může vybrat takové oblečení, které se mu líbí anebo které je zrovna moderní. Těší mě, že jsou lidé, kteří třeba mají takový různý vkus, který se třeba ani druhému člověku nemusí vůbec líbit. Na tomhle ale není vůbec nic špatného, protože moje sestra má třeba například úplně odlišný styl oblečení, než mám já. Já mám ráda opravdu hodně sportovní styl, zatímco moje sestra má spíše takový vyzývavý, elegantní a sexy styl. Jednoduše, každá jsme jiná, mě tohle ale nevadí. Proto jsem si řekla, že když každý člověk má jiný vkus a zcela jiné oblečení, tak to přeci není vůbec žádná pohroma.

Kdysi otec často sportoval.

Proto jsem si řekla, že lidé by také měli respektovat, kdo jaké oblečení nosí. Když se podíváte třeba na webové stránky c-store.cz, tak se dozvíte, že tam existuje opravdu krásné oblečení, které se hodí, opravdu na jakýkoliv sport, na všechny druhy sportu. Maloja C-store je opravdu perfektní značka oblečení. Maloja vám zaručí, že se budete v každém oblečení z této značky cítit opravdu skvěle. Já sama využívám od této značky několik oblečení, a to hlavně souprav na cyklistiku. Cyklistické šortky jsou pro mě opravdu hodně důležité, protože sama často jezdím na kole, jsem ráda, že i moje sestra občas vyjede na kolo, ale není to tak často, jak bych si přála. http://sport.tn.nova.cz/clanek/stepanek-ma-narozeniny-takto-mu-prala-jeho-laska-vaidisova-foto.html

Většina dětí miluje cyklistiku.

Ano, jezdím také sama na kole a mám kvalitní cyklo dres maloja, ale je škoda, že moje sestra zase často nechce jezdit. Opravdu mě to mrzí, protože když jedu třeba ve dvou s někým, tak je tady větší zábava, jenomže někdy je to tak, že sestra mi vůbec na kole nestačí. A sama říká, že při jízdě na kole snad vypustí duši. Já tohle chápu, protože moje sestra není vůbec trénovaná. Kdyby ona jezdila více a více sportovala a také si třeba pořídila opravdu krásný a moderní dres maloja, tak by třeba jezdila na kole častěji. Protože když máte krásné oblečení a sportovní oblečení, tak vlastně sport vás opravdu začne lákat. A jak jste na tom se sportem vy? Baví vás sportovat? Anebo jste raději takoví televizní typy?