Peníze tiší bolet, dělají nám radost. Dají nám pocit, že se dá štěstí i koupit. Jedno rčení říká: “Žiješ jen jednou”. Ovšem pokud budeme fungovat pouze na základě půjček moc dlouho žít nebudeme. Návaly ze stresu, z upomínek a posledních výzev nám na psychické pohodě moc nepřidají. Není přeci nejlepší mít čistý štít?
lopata na prachy.jpg

Žít s pocitem, že nikomu nic nedlužíme. To zní přeci skvěle a dá se toho snadno dosáhnout. Pokud už se nacházíme ve spleti dluhů ať už z důvodu stavby domu nebo jen neuváženého půjčování.

Člověk se může chytit do dluhové pasti hlavně díky tzv. rychlým půjčkám. Ty poskytují především pochybné instituce, které díky využití malých písmen v reklamách nás nalákají na extrémně rychlou a extrémně levnou půjčku, kdy máme peníze do pár minut na účtu. Už nám však neodhalí, jaké skryté poplatky se za půjčením skrývají a jaké penále za předběžné splacení musíme zaplatit.

Ovšem s jistou dávkou rozumu se takovým společnostem a jejím půjčkám obloukem vyhneme.

Pokud chceme opravdu uniknout z úvěrové pasti není snazšího řešení než americké hypotéky. I v rámci americké hypotéky se můžeme snadno nachytat. Pokud se upíšeme společnosti, které jde jen o zisk, a ne o zákazníka rozhodně nemůžeme čekat milé zacházení.

Je důležité si společnosti řádně ověřit. V dnešní době internetu si stačí projít pár diskuzí, přečíst si několik recenzí a hned víme, jak na tom daná společnost je.
svěrák na peněžence.jpg

A pokud nejsme schopni se ve spleti ekonomických výrazů a termínů vyznat stačí vyhledat vyškoleného finančního poradce. Ten si jistě již poradil s mnoha ošemetnými situacemi tak proč by si neměl poradit s tou vaší.

Existuje spoustu ověřených nebankovních společností, které vám dozajista se vším rády pomůžou. Stačí pouze vyplnit jejich kontaktní formulář a ony již všechno vyřídí za vás.

Pokud budete mít o půjčku následně skutečně zájem není nic snazšího než si vyplnit nezávaznou kalkulaci. Ta vám ukáže případné sazby splátek u dané půjčky.