Internet nabízí spoustu skvělých možností a příležitostí, ke kterým patří také digitální měna nebo jinak zvaná také kryptoměna.
Mezi nejznámější kryptoměny patří Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Dash, Stellar a také Monero.
Digitální měna Monero patří rovněž k těm největším a nejznámějším a vznikla v roce 2014. Dle informací, které o této kryptoměně kolují je známé, že se jedná o měnu, která se snaží být co nejvíc anonymní a decentralizovaná. Můžete jí získat stejně tak jako ostatní virtuální měny nejen nákupem, ale také těžením
Těžba této měny prošla zásadní změnou a byl provedený technologický update, který razantně odmítá těžbu přes tradiční ASIC miner.
kryptoměna na pláži

Používají se specializované těžební technologie, které jsou určené pro konkrétní typ úkolu. Těžba kryptoměny monero se stává jednodušší, zcela anonymní, její hodnota se ustavičně zvyšuje a je založena na CryptoNote.
Monero zkratka XMR je plnohodnotnou alternativou kryptoměny Bitcoin. Výhodou této kryptoměny je také dynamická velikost vytěžených bloků. Velikost bloků dokáže přizpůsobit přetíženosti sítě. Čím vyšší počet transakcí, tím i vyšší velikost bloku.
farma kryptoměn

U této kryptoměny oceníte také vysokou anonymitu a zaměnitelnost. Skrývá nejen identitu odesílatelů a příjemců, ale také hodnotu transakcí.
Digitální měny se celkově stávají trendem, který je vyhledávaný nejen pro internetové nakupování, ale také jako vhodné investování. Jsou moderním platidlem na internetu, které nenosíte v klasické peněžence, ale v peněžence elektronické. Virtuální měna nemá fyzickou alternativu.
K výměně digitální měny za měnu tradiční můžete využít specializované směnárny. Vyměnit je můžete za jakoukoliv měnu kdekoliv ve světě.
U kryptoměny Monero se nechá nový blok vytěžit každé 2 minuty a nabízí neomezený počet virtuálních mincí.