Když jsem se dozvěděla, že jsem těhotná, tak jsem byla opravdu v sedmém nebi. A nemohla jsem tomu ani uvěřit. Protože jsme se s přítelem snažili pět let o dítě, ale vůbec naše vytoužené miminko nepřicházelo. Taky jsme byli velice překvapeni, zároveň také smutní, protože nám lékaři řekli, že my dva spolu nikdy mít dítě nebudeme. Prý nejsme nějak kompatibilní biologicky. Absolutně jsem tomu nerozuměla, takže jsem si doma sedla k počítači, kdy jsem se dozvěděla opravdu spoustu informací o tom, když jsou rodiče nekompatibilní biologicky. Prostě nemůžeme mít spolu děti.

Ráda jezdím na vycházky.

Jenomže s přítelem jsme se tak moc milovali, že jsme se nedokázali opustit, prostě jsme to nějak přijmuli a řekli jsme si, že budeme možná také adoptovat malé dítě. Jenomže než jsme se k tomu rozhoupali, tak jsem zjistila, že jsem těhotná. Takovou radost jsme nikdy předtím neměla a věřte mi, že jsem skoro přestala radostí dýchat! A byl a jsem skoro ve druhém měsíci, opravdu byl to veliký šok a taky jsem taky plakala, ale byla jsem zároveň tak moc ráda a potěšená, že jsem nemohla ani mluvit. Později jsem se dozvěděla že s přítelem čekáme holčičku.

Konečně máme dceru.

Takže jsme chtěli opravdu nádherný kočárek pro holčičku, aby byl opravdu nejkrásnější na světě. Je logické, že když se rodičům splní veliké přání, tak potom chtějí mít taky opravdu nejlepší věci pro své dítě. A kočárek pro holčičku jsem si vybrala na webové stránce maxim-kocarky.cz, kterou mi doporučila moje kamarádka, protože už ona tam kupovala sama dva kočárky. Jeden kočárek pro holčičku a druhý kočárek pro chlapečka. Kamarádka má dvě krásné děti a já se těším, že budu s kamarádkou za chvilku už taky vozit kočárek, protože moje kamarádka už čeká třetí dítě a její třetí dítě se má narodit o dva týdny dříve než to moje. Takže už se těším, jak bude probíhat naše přátelství s dětmi. A kočárek pro holčičku máme opravdu moc pěkný, že se přítel na něj nemůže vynadívat a já taky ne.