Život, tak jak ho známe, je plný velkých překážek či zkoušek a je jen na nás, jak si s nimi poradíme. Ať už je to v práci, ve vztahu či kdekoliv jinde, musíte si uvědomit, jestli stojí za to stále zato bojovat a pokud ne, je nejlepší čas na změnu. Některé změny jsou samozřejmě těžší než jiné, jsou to ty nejtěžší rozhodnutí, která, ale musíme učinit pro to, abychom byli šťastní.
Základem všeho je nastavení si našeho myšlení, jak si nastavíte myšlení, tak si nastavíte i váš celý život. Nejhorší co můžete udělat je myslet na všechno pesimisticky a vzdávat se bez boje, ještě před tím, než vůbec boj započne, protože potom nebudete spokojení nikdy. Pokud si uvědomíme, že za to co máme, stojí bojovat, tak neváhejte ani vteřinu, protože všechno co chcete, má smysl!.
výskok dívek
Stejná situace je i se vztahy. Pokud cítíte, že momentální vztah opravdu nemá smysl a nejste v něm spokojení a spíš se jen trápíte, rozhodně v něm dále nesetrvávejte. Nemá to cenu, protože si pouze budete prodlužovat svoje trápení a možná i trápení toho druhého. Někdy je lepší zůstat radši sám, než se celé roky trápit ve vztahu, který už dávno vyhasl.
Po pracovní stránce je velmi těžké si najít svoje místo, které vám bude vyhovovat a tudíž vás i bavit. Vstávat se nechce opravdu nikomu, ale pokud máte práci,která vás baví a dává vám smysl, rozhodně za ní bojujte až do samého konce. Když práce baví, tak vstávání je o to příjemnější, to mi věřte a hlavně jste už od rána dobře naladěni.
silueta ženy
Optimistické myšlení, je prostě základ všeho. Jsou lidé, kteří jsou pesimističtí, kdykoliv je potkáte, kdykoli si s nimi píšete, ale tohle není cesta ke spokojenému životu. Právě naopak, je to cesta ke věčně nespokojenému životu, bez barev a takový už zůstane, pokud nepřetvoříte svoje myšlení. Zde naleznete cílový článek: