Čištění podlah je důležité, protože pravidelné čistění podlah a koberců a dalších povrchů přináší do domácnosti nejenom čistotu a vůni, a ale taky je dto dobré na hygienu. A jak všichni víme, tak hygiena je velmi důležitá. Čištění podlah je proto prima v tom, že pokud budete udržovat podlahy v čistotě, tak je malá pravděpodobnost, že na podlaze budou bakterie.

Čistá podlaha je základ.

A abych vám to nějak blíže přiblížila, tak vám napíšu jedné případ. Byla jsem jednou u babičky, která má dva velké psy a kočku. A kdybyste viděli, jak vypadá její podlaha každý den, tak byste se asi zbláznily. nejenže je tam neustálý zápach, protože babička to vůbec neřeší, ale taky hlavně ta podlaha vypadá na pohled děsně. samé ťapky od psů a kočky a taky se tam povalují všechny chlupy. A myslím, že tam je tolik bakterií a virů, že by tam mohly dělat diskotéku. A aby toho nebylo málo, tak když chci babičce pomoct a umýt ji podlahu tak mi řekne, že to nemá cenu, že přijdou její milovaní psi a všechno zase zašpiní. Tak jsem jí zkusila navrhnout, že ti psi budou jenom venku a do baráku prostě nepůjdou s budou jen na zahradě a venku.

Mám ráda čisté domy.

Jenže to jsem se ale hodně mýlila. Babička mě málem vyhodila ven a jistě bych tam už k ní nemohla jít. Ona ty psy tak miluje, že by je snad i zablácené opustila do postele. Vždyť občas ti psi spí s ní v posteli, a to já bych nesnesla. Podle mě zvířata patří ven, a ne do postele. Možná ještě na chodbu ano, ale to bych si pak pozvala taky nějaký speciální čističe podlah. Čištění podlah je tak skvělé, protože díky tomu to mám doma moc pěkné a voňavé. Já například doma obden myji podlahu, a to nemám žádné zvíře. Mě to prostě baví mýt podlahu, a navíc se taky pak cítím více v čistotě. Já osobně mám moc ráda, kdy je to doma pěkně čisté a voňavé, že raději uklízím více než méně. Čištění podlah je proto podle mě jeden ze základních věcí doma. Čištění podlah bych já osobně nikdy nepodcenila.