Napadlo vás někdy, že by se vám doma mohlo žít mnohem lépe? Třeba díky tomu, že byste se už nikdy nemuseli zabývat banalitami, a získali byste tak mnohem více času na věci, které vás těší.smart hodiny

Náš den je plný drobných úkolů, které si už možná ani sami neuvědomujeme, neboť je děláme automaticky, a přesto nám neustále ukrajují náš volný čas. Jedná se například o nákupy, úklid, ale třeba i o takové zdánlivé drobnosti, jako je rozsvěcování světel v domě. Každá tato maličkost znamená několik zbytečných okamžiků cenného času, který nám proplul mezi prsty, aniž bychom si ho pořádně vychutnali.
Není divu, že nám zbývá tak málo volna na naše blízké a na koníčky, které máme rádi. Přitom existuje snadný způsob, jak zařídit, abychom měli dostatek volna na všechno, čemu se chceme skutečně věnovat. Stačí, když si pořídíme chytrou domácnost, kde bude fungovat internet věcí.
Všechny vaše chytré spotřebiče pak vykonají nezbytné povinnosti za vás. Postarají se o úklid, o nákup do lednice anebo třeba o to, že budete mít čerstvou kávu včas na stole. A proto, aby bylo všechno v pořádku, nemusíte vy sami udělat nic víc než jednoduchým pohybem prstu stisknout elektronické tlačítko.
Když budete žít v chytré domácnosti, budete ji moci na dálku ovládat z libovolného místa na světě. Ať už budete sedět v obýváku anebo v kanceláři, vždy můžete snadno a rychle otevřít poslíčkovi a rozsvítit mu světlo na chodbě.
Vždy budete mít dokonalý přehled o tom, co se u vás doma děje, kdykoli si to budete moci ověřit. A chytré spotřebiče budou místo vás myslet na banality, které je potřeba zařídit, ať už jde o ohlídání čerstvosti potravin v lednici anebo o vyprání prádla.žárovka v dlaních
Jak je to pohodlné si můžete pro začátek vyzkoušet například s chytrým osvětlením philips hue Light Park, které rozsvítíte, ztlumíte či zhasnete z libovolného místa na světě jen s pomocí vašeho mobilu.